838. Доброго дня,буду дуже вдячна якщо ви мені підкажете як вірно вчинити.я була одружена і вінчана, потім розлучилася з чоловіком через його незчисленні пороки такі як наркоманія, торгування наркотиками, азартна залежність,обмани. зараз я одружена з іншим чоловіком,якого дуже кохаю і бачу його хороше ставлення до мене але мені не дає спокою той факт що я була обвінчана з іншим, не хочу жити в гріху. я вінчалася у Храмі прп.Симеона Стовпника, що відноситься до Київської Митрополії, дізналася,що в Лаврі розвінчують тільки яÐ �що обвінчалися в Московській Митрополії. я молюся Богу, але не знаю як вчинити.свідоцтва про вінчання в мене немає, зустрічатися з колишнім категорично не хочу, підскажіть,що мені робити,дуже чекаю на відповідь.

Дияк. Георгій: Доброго дня! Подібні питання вирішуються тільки місцевим єпископом. Зверніться зі своїм питанням у Київську Митрополію, яка знаходиться у Києво-Печерській Лаврі ( тел. 255-12-46). Якщо Ви маєте на увазі храм прп. Симеона Стовпника на Петропавлівській Борщагівці, вул. Шкільна, 1 — він знаходиться у підпорядкуванні Київській Митрополії, що розташована Лаврі.