1785. Добрый день!Така проблема незнаю шо робити : майже кожний день приходять мисли о смерти ниби мене хтось кличе «туди»і мені від цих думок стає страшно. Крім цього всього приходять мисли о самогубстве наприклад стою рядом з дорогою і тут резко така думка піти під машину або прийду додому випригнути з вікна ніби щось тяне. І від цього дуже страшно, я починаю молитися щоб тільки думки такі відступили. Але з кожним днем все страшніше, тому що я хочу жити,є сімья.Я не можу зрозуміти звідки такі думки приходять. Допоможіть будьласка шо мені робити? З чим це пов’язано? Я ходжу в церкву сповідаюся і причащаюся. Можливо молитви якісь почитати? Я вже чесно незнаю що робити. Спаси Господи!

Добрый день. Переведіть ці роздуми в християнське русло. Нехай думки про смерть зупиняють Вас перед всяким гріхом і соблазном, адже за смертю йде життя вічне, де кожен дасть відповідь за свої поступки. Нехай же ці думки про вічне блаженство для праведників, та вічні муки для грішників (самогубць в тому ж числі) і допоможуть разом з сповіддю, причастям і молитвою гідно донести свій життєвий хрест і отримати достойну нагороду.