Подарунки до дня Святого Миколая
До дня святого Миколая, дякуючи прихожанам нашого храму, були зібрані і передані подарунки дітям-інвалідам Оболонського району на 67 сімей. Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.
![](https://www.hram-obolon.com/wp-content/uploads/2023/12/20231220_140527-169x300.jpg)
![](https://www.hram-obolon.com/wp-content/uploads/2023/12/20231220_140542-169x300.jpg)
![](https://www.hram-obolon.com/wp-content/uploads/2023/12/20231220_140555-135x300.jpg)
![](https://www.hram-obolon.com/wp-content/uploads/2023/12/20231220_140614-225x300.jpg)
![](https://www.hram-obolon.com/wp-content/uploads/2023/12/20231220_140655-135x300.jpg)
![](https://www.hram-obolon.com/wp-content/uploads/2023/12/20231220_140629-225x300.jpg)
До дня святого Миколая, дякуючи прихожанам нашого храму, були зібрані і передані подарунки дітям-інвалідам Оболонського району на 67 сімей. Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.