Facebook
Последние фото
DSC_2685 DSC_2680 DSC_2701 DSC_2670
Архивы

НЕДІЛЬНА ШКОЛА: Екскурсія дітей недільної школи в Києво-Печерську Лавру

14 квітня вихованці Воскресної школи нашого храму відвідали Києво-
Печерську Лавру.

Разом із дітьми у паломництві взяли участь батьки, тож у групі було майже 50 чоловік.
 
Екскурсію по обителі провела Неоніла Ворсіна – співробітник Паломницького Центру Української Православної Церкви. 

Пропонуємо враження учасників заходу.

«Колись я викладала у Воскресній школі храму Різдва Христового, — прокоментувала Неоніла Ворсіна, — тому була дужа рада побачити знайомі обличчя. Особливо порадували мене діти, які не лише підросли фізично, але й здивували своїми пізнаннями в історії Церкви на Русі».

Максимова Софія: «Ми з батьками вдома дуже часто читаємо книжку «Читання на кожен день», де зібрані житія святих. Найбільше я люблю історії про Києво-Печерських преподобних. Зараз я бачила в печерах тих святих, про яких читала раніше. Мені було дуже приємно, що я їх знаю».

Іван Яворський Іван Яворський: «Я в печерах молився про свого друга Серафіма. Він зараз хворіє і йому дуже потрібна допомога. Я думаю, що преподобні йому допоможуть».

 

Мирон Кукуюк

Мирон Кукуюк: «Мені дуже сподобався Ілля Муромець і хлопчик-мученик Іоанн».

Тетяна СтаднікТетяна Стадник, викладач Воскресної школи: «Впродовж року діти з нетерпінням чекають таких заходів, коли замість класичного заняття ми йдемо на екскурсію, можемо подихати свіжим повітрям і поспілкуватись.

Сьогодні кожна дитина привела із собою одного, чи відразу обох батьків, тож в нас вийшов справжній сімейний похід».

Распустились магнолии в Киево-Печерской ЛавреАнастасия: «Дякуємо Неонілі та всім, хто допоміг організувати цю чудову екскурсію! Подяка за цікаві знання, доброзичливе ставлення до дітей! Ви з такою любов’ю розповідали про Києво-Печерську Лавру, про святих, про свою вітчизну,  що ми теж наповнилися цією повагою та любов’ю. Бажаємо успіхів у Вашій цікавій роботі!

Із радістю будемо згадувати цей день та нашу зустріч!»»

 
 Олександр Ворсін

Комментарии запрещены.