Facebook
Последние фото
IMG-fe3d3da44b9fae295e0fc7108296016c-V IMG-f9575355ed3d6c4a3bc6c1c42ed1996d-V IMG-f764422bb1aeede321c97323cfdf9c87-V IMG-f68f35649155adf35f95d05fcd4f7a9f-V
Архивы

НОВОСТИ ПРИХОДА: День хрещення Русі

27 липня, напередодні Дня хрещення Русі, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру.

Разом із Його Блаженством за богослужінням молились єпископат, духовенство усіх єпархій УПЦ, десятки тисяч православних віруючих з усієї України та групи паломників з Білорусії, Молдови, Румунії та інших країн.

Після молебню Архіпастир звернувся до вірних зі словом: «Всіх вас, дорогі владики, отці, брати і сестри сердечно вітаю з великим святом в честь нашого Просвітителя і Хрестителя — святого рівноапостольного великого князя Володимира. Святий князь Володимир є нашим духовним батьком, який відродив народи нашої землі в купелі хрещення, перетворив народ Древньої Русі  з буйного, войовничого і жорстокого — в добрий, сповнений любові до Бога і ближнього.

Після завершення молебню на Володимирській гірці Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій разом із єпископатом та духовенством очолив багатотисячний хресний хід із чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

В хресній ході взяли участь близько 100 тисяч віруючих з усіх єпархій Української Православної Церкви та паломники з-за кордону.

Численних паломників, які прибули до м. Києва, приймали на нічліг монастирі та храми міста. Нашому храму випала честь приймати богомольців з м. Кривий Ріг. Стараннями активних прихожан для паломників була приготовлена трапеза. В нижньому храмі були облаштовані місця для відпочинку паломників.

Відпочивши та набравшись сил, паломники вранці вирушили на святкову Божественну Літургію, яка була звершена на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Дякуємо активним прихожанам нашого храму, які допомогли в підготовці прийому паломників з Кривого Рогу.

Комментарии запрещены.