1661. Слава Богу! Підкажіть будь ласка, що робити. Я охрещена в православній церкві московського патріархату і все життя ходила до цієї церкви, коли зібралася заміж, виявилося що мій наречений хрещений в православній церкві київського патріархату. Вінчатися ми хочемо в церкві московського патріархату, але нам сказали, що для цього він має перехреститься. На скільки я знаю, православна церква говорить, що людина приймає хрест один раз на все життя, а тут така ситуація…. І наречений не хоче перехреститься, тому що його хрестили в церкві. Що нам робити в такій ситуації??? Дякую!

Слава навіки Богу. Можу порадити Вам звернутись в Київську Митрополію, що знаходиться на території Києво-Печерської Лаври, на прийом до єпископа, який займається вирішенням питань, пов’язаних з хрещенням, вінчанням і т.п. Тел. чергового митрополії: 255-12-46.