1454. Слава Ісусу Христу.Я вінчався в Храмі Петра і Павла в місті Сокаль.В розводі вже давно хочу отримати розвідного листа в церкві.Вже 15 років проживаю в Росії.куди мені звернутися з проханням,і чи обов’язково мені їхати до дому.Ходив в місцеву церкву мені сказали що я можу зробити запрос на дозвіл по інтернету,чи це можливо.Зповагою Ярослав

ПРОТ. АЛЕКСАНДР: Слава навіки Богу. Якщо Ви збираєтесь одружуватись вдруге, підійдіть в місцеве єпархіальне управління і там або дадуть дозвіл на вінчання, або скажуть, які ще потрібні документи з України. Якщо одружуватись Ви не збираєтесь, то і робити Вам нічого не потрібно, адже розвідного листа як такого не існує, видається тільки дозвіл на повторне вінчання.