1252. Слава Ісусу Христу. Отець Олександр дайте мені пораду, бо я у відчаї. Навіть не знаю з чого почати. В нашій родині, по маминій лінії, виходить так, що всі хлопці хворіють. Моя бабця мала три дочки. Вони вже мають свої діти і внуки. Дівчата здорові, а от хлопці: один в 30 років вже переніс інфаркт і має хребтові грижі, один сильні головні болі, інший тиск і хребет і все це в молодому віці. А їхні внуки хлопчики (дівчатка Богу дякувати здорові) в одного в 5 років виявили рак в другого, кишково-шлунковий тракт, потрібні дієти, в інÑ �ого в 2 роки аутизм (це мій син). Ці діти народилися здоровими. Може це свого роду параноя, але мені справді страшно. Допоможіть мені, підкажіть може є які молитви, може вервиці читати, девятниці…може Бог зглянеться і подарує нашим дітям здоров’я. Дякую вам.

Слава навіки Богу. Притримуйтесь церковних постів, причащайтесь, разом зі своїми сім’ями, живіть по церковному уставу і Господь не залишить без Своєї підтримки. Молитв є багато, читайте ранкові, вечірні молитви, крім цього можна читати псалтир, акафісти і т.д.