Неділя після Різдва Христового. Собор Пресвятої Богородиці

У неділю після Різдва Христового цього року святкується Собор Пресвятої Богородиці, пам’ять тих обранців Божих, які були причетні до великої Таємниці Боговтілення.

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел традиційно в перший день після Різдва Христового очолив Божественну Літургію у храмі Різдва Христового на Оболоні міста Києва. Наміснику Києво-Печерської Лаври співслужили духовенство та гості храму у священному сані.

Після читання Євангелія на Літургії владика Павел звернувся до парафіян храму зі словом проповіді, в якому розповів про ті свідчення Священного Писання, які розповідають нам про Різдво Христове та Пресвяту Богородицю.

Під час богослужінь підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після завершення Літургії Намісник Лаври привітав парафіян та священнослужителів храму на чолі з настоятелем протоієреєм Олександром Голодом із престольним святом Різдва Христового, а наймолодшим парафіянам вручив солодкі подарунки, після чого прикликав на всіх, хто молився цього дня у церкві, Боже благословення.

Неділя після Різдва Христового. Собор Пресвятої Богородиці

Редакція сайту www.lavra.ua