НОВОСТИ ПРИХОДА: Початок занять в недільній школі

3400_10  9 вересня, після літніх канікул, в нашому храмі поновились заняття для дітей та дорослих в недільній школі. Новий навчальний рік розпочався з молебна, після якого настоятель храму  окропив дітей святою водою, побажав Божої допомоги як вчителям, так і дітям в сприйнятті важливих знань Закону Божого. Отримавши в подарунок невеличкий молитвословчик, зробивши загальне фото, діти вмостились за столи з солодощами, приготовлені заздалегідь батьками. У всіх в цей день був святковий, радісний настрій!

Розпочались заняття і в дорослій групі. Диякон Георгій розпочав курс лекцій по Діяннях і посланнях святих апостолів, паралельно розкриваючи інші цікаві і корисні теми. На бажання слухачів, в слідуючу неділю буде розповідь про вечірнє богослужіння.

Нехай же Господь благословить провести цей навчальний рік з користю для дітей і дорослих.

Фото Максима Сидоренко

Больше фото смотр. в фотогалерее: Начало занятий в воскресной школе, 2018