Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у нашому храмі (+відео)

8 січня 2018 року, у день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Христового у районі Оболонь м. Києва.

Будівництво храму Різдва Христового на Оболоні розпочалось у 2006 році. 5 січня 2008 року церква була освячена Блаженнішим Митрополитом Володимиром, а вже наступного дня тут звершили першу Літургію. У нижньому поверсі є ще один храм – на честь мученика Валентина.

Його Блаженству співслужив намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Боярський Феодосій, а також клірики храму та гості у священному сані.

На малому вході клірики храму були удостоєні богослужбових нагород.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над студентом II курсу магістратури Київської духовної академії монахом Анатолієм (Чирченком).

Наприкінці богослужіння Предстоятель привітав паству зі святом та вручив церковні нагороди благодійникам.

news.church.ua

Фото Максима Сидоренко

Фото можна переглянути в фотогалереї: Служение Блаженнейшего Митрополита Онуфрия, 2018г.