Facebook
Последние фото
DSC06859 DSC08881 DSC08854 DSC08855
Архивы

Православні віруючі хочуть біля Верховної Ради звершити моління про напоумлення депутатів

Православні віруючі хочуть біля Верховної Ради звершити моління про напоумлення депутатів

Новина про включення скандальних законопроектів №4128 та №4511 до порядку денного сесії Верховної Ради, яка має відбутися цього тижня у четвер, викликала хвилю обурення серед релігійної спільноти України. У багатьох областях віруючі активно надсилають звернення до своїх народних обранців з вимогою відкликати ці законодавчі ініціативи. Для того, щоб умолити Бога про напоумлення депутатів, вони збираються навіть провести молебень перед вікнами парламенту.

Після того, як скандальні законопроекти Єленського і Тимчука № 4128 та №4511 несподівано опинилися в порядку денному Верховної Ради по всіх регіонах України почався активний збір підписів під зверненнями до депутатів з вимогою не допустити прийняття цих не лише антирелігійних, але й антидержавних законів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Духовенство і миряни намагаються змусити народних обранців почути думку релігійної частини суспільства й упередити узаконення в Україні дискримінації за релігійною ознакою.

Зокрема, представники парафій і монастирів з різних єпархій УПЦ мають намір зібратися під стінами українського парламенту 18 травня о 9:00, щоб провести молебень про напоумлення народних депутатів.

6.10.16. Молитва під стінами ВР проти прийняття законопроекту №4128

Віруючі громадяни України переконані, що антицерковні рішення депутатів, які спрямовані на дискримінацію Української Православної Церкви та ескалацію релігійних конфліктів, є не лише особистим моральним вибором народних обранців, за який вони дадуть відповідь на Страшному Суді, але і наводять гнів Божий на країну, керувати якою їм доручено.

Нагадаємо, що восени минулого року віруючі УПЦ з різних куточків України вже збиралися біля стін Верховної Ради, виступаючи проти законопроекту № 4128, який був внесений до порядку денного 6 жовтня на розгляд українського парламенту.

orthodox.org.ua

Комментарии запрещены.